KONST / Litografier / Färglitografi 16726012
nr 1672 6012
Färglitografi
S. Robert, daterad. Signerad, färglitografi, numrerad 190/200, - 80,76x55 cm, yttermått inklusive ram: 90x69 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 januari 2025
kl 19:20:57
100 kr
200 kr